World Cup Penalty Shootout

Spor Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 87.01 MB
  • Version 3.0 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Firma Play365
World Cup Penalty Shootout mobil oyunu sizlere heyecanlı ve farklı bir oyun deneyimi yaşatmak için Android mobil cihazınıza ücretsiz olarak indirilebilir.

Spor oyunlarında yer alarak yüksek performans göstereceğinize inanıyorsanız World Cup Penalty Shootout mobil oyununu Android işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücretsiz bir şekilde indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. Oyunumuz sizlere eğlenceli bir oyun deneyimi yaşatmak için Play365 stüdyosu tarafından geliştirilmiştir. 

Oyunumuz sizlere futbol deneyimi yaşatacaktır. Öncelikle bir takım oluşturmanız gerekiyor. Her gün takımınızı eğitmeli ve onları güçlü bir hale getirmelisiniz. Dünya kupası penaltı yarışlarına katılacağınız World Cup Penalty Shootout mobil oyununda bu büyük yarışın tek bir kazananı olacak o da en çok golü atan. Takımınızı seçin ve bu muhteşem futbol oyununda dünyanın geri kalanına karşı oynamak. için en güçlü takımlardan biri olmak için çabalayın.

Bu muhteşem Dünya Kupası yarışında dört adet oyun modu bulunuyor; Hedefler, Time Attack, Duvar ve Shootout. İstediğiniz oyun modunu seçin ve oyuna başlayarak kıyasıya bir yarışın içerisine girin.  Ayrıca ekstra güç, ekstra eğri, ya da güzel bir skor çarpan almak için bazı güç satın alabilirsiniz. Şimdi Dünya Kupası penaltı atışları oynamak ve hedefleri çok puanlama eğlence keyfini çıkarın. Puanların en çoğunu siz alın ve oyunun kazanan tarafı siz olun. World Cup Penalty Shootout heyecanlı bir yarış için sizleri bekliyor. 

Daha Fazla Göster
World Cup Penalty Shootout indir